Dobiegły końca wakacje, a my radośni, wypoczęci i pełni nadziei rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przed nami szereg wyzwań i obowiązków dlatego na progu nowego roku składam wszystkim serdeczne życzenia:

Uczniom: wiary we własne siły, sukcesów w zdobywaniu wiedzy, wiele radości płynących z poznawania piękna i odkrywania tajemnic świata, pewnych i wypróbowanych przyjaźni i aby nasza szkoła była dla Was bezpiecznym, drugim domem.

Nauczycielom: obfitych owoców swojego zaangażowania w doskonalenie uczniów i kształtowanie wartościowych ludzi, dużo sił i zdrowia, zapału i optymizmu, radości i satysfakcji, powszechnego uznania i szacunku.

Rodzicom: wielu powodów do dumy z Waszych pociech, uśmiechu i radości, niech ten rok będzie czasem pomyślnej współpracy między domem, a szkołą pokazującej dzieciom i młodzieży drogę do wiedzy oraz godnego i szczęśliwego życia.

Wszystkim: bezpiecznego i spokojnego roku szkolnego i niech przyniesie nam on samo dobro.

Mirosław Król

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr w Świdniku