Za nami kolejne spotkanie Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku. I tym razem nasi Absolwenci nie zawiedli. Dyrektor Szkoły, Pan Mirosław Król przywitał wszystkich przybyłych gości. Uczestnicy spotkania wspominali szkolne czasy wraz z nauczycielami, wychowawcami. Sprawdzili również, jakie zmiany zaszły w szkole od momentu kiedy sami byli jeszcze uczniami.

Takie spotkanie jest zawsze okazją do podzielenia się wrażeniami i spostrzeżeniami o szkole. Jednocześnie jest to doskonała okazja do tego, aby dowiedzieć się, jak układają się losy naszych Absolwentów, jak radzą sobie na kolejnym etapie edukacyjnym i jak toczy się ich kariera zawodowa.

Już dziś zapraszamy tegorocznych Maturzystów oraz wszystkich innych naszych Absolwentów na spotkanie za rok. Do zobaczenia.