Drodzy Ósmoklasiści.

Dzień Otwartych Drzwi w II LO to moment, w którym często zapada decyzja, że to właśnie szkoła, do której chcę uczęszczać. Potwierdzają to nasi obecni uczniowie. Według wielu z nich udział w tym wydarzeniu zadecydował o wyborze szkoły.

Dla nas jest to również dzień bardzo szczególny.  W organizację tego dnia, angażuje się cała społeczność szkolna. Możemy pokazać Wam wtedy naszą szkołę, Wy natomiast macie możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez naszych nauczycieli i uczniów, porozmawiać z nimi, poczuć atmosferę naszej szkoły.

W tym roku szkolnym możemy jedynie zaproponować Wam udział w Wirtualnym Dniu Otwartych Drzwi w II LO, który już się rozpoczął.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu  na Facebooku, Instagramie i zaglądania do AKTUALNOŚCI na naszej stronie internetowej.

Dziś mamy dla Was namiastkę życia szkolnego w II LO w Świdniku. Jest nią Wirtualny Spacer po naszej szkole.

Translate »
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych