Szanowni Rodzice,  Drodzy Uczniowie, Absolwenci klas ósmych,

                Trwa nabór do szkół ponadpodstawowych. Być może zastanawiacie się  jeszcze Państwo nad wyborem szkoły i dalszej drogi kształcenia dla swojego dziecka. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku. Nasza szkoła działa już od 28 lat i znajduje się w gronie najlepszych liceów Lubelszczyzny. Dbamy o to, aby w szkole panowała rodzinna atmosfera. Dysponujemy kadrą znakomitych i wyjątkowych nauczycieli. Prowadzimy owocną współpracę z wyższymi uczelniami. Uczestniczymy w wymianach zagranicznych. Jesteśmy obecni w licznych ogólnopolskich projektach edukacyjnych. Staramy się dobrze wykorzystać potencjał naszej młodzieży i jak najlepiej wspierać ją we wszechstronnym rozwoju. Może postanowicie wspólnie z nami pisać najnowszą historię naszej Szkoły i tworzyć przyszłe wspomnienia.

Zachęcam Państwa do odwiedzenia strony szkoły  http://2lo.zso1.swidnik.pl/.

W przypadku pytań lub wątpliwości, możliwe jest także osobiste spotkanie i rozmowa z dyrektorem, wicedyrektorem lub nauczycielami szkoły na które serdecznie zapraszam.

Czekamy na Państwa w dniach od 9 do 24 czerwca 2021 roku, w każdą środę i czwartek w godzinach 16.00 – 18.30, w budynku szkoły przy ulicy Aleja Wojska Polskiego 27.

Dyrektor II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Mirosław Król

Translate »
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych